Iskola

Információk

Hivatalos ügyintézés a nyári szünetben: minden szerdán 8.00-12.00 óra között
Beiratkozás a szakképző évfolyamokra:

• NAPPALI: 2018. augusztus 27-én 8.00-13.00 óra között
  • ESTI: 2018. augusztus 27-én 12.00-17.00 óra között

Javítóvizsga: 2018. augusztus 28-án 8.00 óra
Tanévnyitó: 2018. szeptember 3-án 8.00 óra

Rendkívüli felvételi eljárás

Iskolánk a 2018/19-es tanévre rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 9. évfolyamra május 7-től. Ennek keretében a szakgimnáziumban egészségügy ágazatra 22 főt, képző- és iparművészeti ágazatra 4 főt veszünk föl. A szociális gondozó és ápoló képzésre a szakközépiskolába még 14 főt várunk, ők havonta ösztöndíjat kapnak. A jelentkezéshez a kérelmeket személyesen kérjük benyújtani az iskola titkárságán.

Oklevélosztó ünnepség

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Ballagás

Gratulálunk a szép sikerhez!

Iskolánk csapata a SZSZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma "Mérlegen az igazság - Deák Ferenc és a kiegyezés" címmel meghirdetett többfordulós versenyén ebben a tanévben is első helyezést ért el.

Szakmák Éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák Éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára