Iskola

Egyeztetett felvételi jegyzék

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételt nyert 8. osztályos tanulók egyeztetett felvételi jegyzéke.

SkillsHungary 2019 versenyen elért sikerünk

A SkillsHungary program keretében, 2019.03.12-13-án, Budapesten, a Hungexpo területén rendezték meg a 2020-as, Grazban tartandó EuroSkills (a szakmák Európa Bajnoksága) versenyek előválogatóját Ápolás és Gondozás szakmákban. A VI. SkillsHungary döntőjébe az országból összesen 8 fő jutott be. Köztük volt iskolánk 15. Ápoló szakos tanulója, Erdei Anett, aki társaival együtt angol nyelven adott számot szakmai tudásáról.

Szakmák éjszakája 2019

2019. április 12-én ismét megrendeztük a Szakmák éjszakáját. Változatos programok közül választhattak az iskolánkba látogató fiatalok. Divatterveket tekinthettek meg, kipróbálhatták a babamasszázst, a csecsemő gondozást, részt vehettek boncoláson. Egészsegügyi méréseket kérhettek, megismerkedhettek a mentősök munkájával, s ha elfáradtak egy gyógyteával és friss salátával frissíthették fel magukat.

A XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért sikerünk (2019)

Gratulálunk Katona Szalina és Katona Szibilla 13.gymgya osztályos tanulóknak a Nyíregyházán megrendezett XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért 3. helyezéshez!
54 versenyző indult a versenyen, a lányok a legjobb dolgozattal jutottak a döntőbe, melynek témája az Időskori táncterápia volt.
Felkészítő tanáruk Barát Judit volt.

Érettségire felkészítő oktatás szakközépiskolát végzettek részére (2 éves)

Tájékoztató

az iskolarendszerű képzésben államilag elismert szakképesítést szerzett tanulók érettségire felkészítő két (2) éves szakközépiskolai oktatásáról (nappali tagozat)

A Szegedi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája a 2019/2020-as tanévre meghirdeti az OKJ-s szakmai bizonyítvánnyal rendelkezők érettségire felkészítő két (2) éves szakközépiskolai oktatását nappali tagozaton, azok számára, akik rendelkeznek iskolai rendszerű képzésben szerzett, államilag elismert szakképesítéssel.

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora.

A felvételi jegyzék tanulmányi területenként (ágazatonként) készült.

Szeged Szakképzéséért díj

Gratulálunk Barát Judit kolléganőnknek a szakmai munkájáért kapott "Szeged Szakképzéséért" díjhoz! Nagyon büszkék vagyunk a tanárnőre, és örülünk, hogy a diákjaink oktatásába, támogatásába fektetett munkája méltó elismerésben részesült. Fáradhatatlan munkabírása, embersége, szakmai felkészültsége, a szakképzésben végzett kimagasló munkája követésre méltó és dicséretes.

Feliratkozás RSS - Iskola csatornájára