Képzőművészet

BEIRATKOZÁS IDŐPONTJA SZAKKÉPZÉSRE

Tájékoztatjuk az érettségi utáni szakképzésre (nappali és esti) jelentkezőket, hogy a beiratkozás iskolánkba 2020.08.26-án lesz.
Minden jelentkezőnek az online jelentkezési űrlapon megadott e-mail címre küldünk tájékoztatást 2020. július 15-ig.

Jelentkezés szakképzéseinkre, a 2020/2021-es tanévre

A 2020/2021-es tanítási évre vonatkozóan, a szakképzéseinkre történő jelentkezést online módon kívánjuk lebonyolítani.

Ennek megfelelően a 2020/2021-es tanévben indítandó szakképzéseinkre az alábbi űrlap kitöltésével lehet jelentkezni.

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett, és a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal által megszervezett Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye döntőjében tanulóink az alábbi eredményeket érték el:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• 8. hely - Pál Blanka (12.a)
  • 13. hely - Rácz Viktória Fruzsina (12.a)

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• 18. hely - Sárközi Fanni Zsóka (12.b)

Szívből gratulálunk!

Könnyűipari technikus - Ruhaipari szakmairány (5 0723 16 05)

Oklevélosztó ünnepség (2020)

Gratulálunk a sikeres szakmai vizsgát tett diákjainknak és kollégáinknak!
Köszönet a lelkiismeretes felkészítésért, a területi és iskolai oktatóknak!
Külön köszönet Veres-Szikszai Mónika és Boros Katalin Gyöngyi kolléganőinknek a megható ünnepségekért, a remek szervezésért és a képekért!

További jó egészséget, szakmai sikereket kívánunk diákjainknak!

A KZS mindig visszavár titeket!

Akikre büszkék vagyunk! - (ÁSZÉV 2020)

Az idei tanévben, az ágazati érettségi tantárgyakból rendezett országos (ÁSZÉV) verseny elődöntőjén 2 ágazatban, iskolánk 9 tanulója vett részt.
Az I. forduló eredményei alapján az országos döntőben képviselik iskolánkat:
Egészségügyi ismeretek tantárgyból:

• Pál Blanka - 12.a
  • Rácz Viktória Fruzsina - 12.a

Képző- és iparművészeti ismeretek tantárgyból:

• Sárközi Fanni Zsóka - 12.b

Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk a döntőhöz!

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Képzőművészeti sikerek (2018)

Idén is sikeresen vettek részt diákjaink a Dugonics Társaság Ifjúsági Tagozata által meghirdetett képzőművészeti pályázaton.

Versillusztráció kategóriában Kauczki Fanni 12.b osztályos divat- és stílustervező tanulónk 2. helyen végzett, míg Kele Dorina 13.d osztályos diákunk különdíjat kapott munkájáért.

Feliratkozás RSS - Képzőművészet csatornájára