Egészségügy

Tantárgy felmentési kérelem

Letölthető a tantárgy felmentési kérelem.

Fogtechnikus képzés indul a KZS-ban

2018. szeptember 1-jétől ismét bővül iskolánk képzési kínálata. A megszűnő PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumtól iskolánkba kerül át a Fogtechnikus gyakornok (54 724 01) és a Fogtechnikus (55 724 01) képzés. A 13. évfolyam nappali tagozatos képzésére még lehet jelentkezni.

A teljes tájékoztató megtekintéséhez kattints a cikk címére.

PÓTJELENTKEZÉS

Iskolánk szakmai képzéseire nappali és esti tagozaton is a meghosszabbított jelentkezési határidő augusztus 21. (kedd)!

Rendkívüli felvételi eljárás

Iskolánk a 2018/19-es tanévre rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 9. évfolyamra május 7-től. Ennek keretében a szakgimnáziumban egészségügy ágazatra 22 főt, képző- és iparművészeti ágazatra 4 főt veszünk föl. A szociális gondozó és ápoló képzésre a szakközépiskolába még 14 főt várunk, ők havonta ösztöndíjat kapnak. A jelentkezéshez a kérelmeket személyesen kérjük benyújtani az iskola titkárságán.

Szakmák Éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák Éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora

Az alábbiakban letölthető a 2018/2019. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora.

A felvételi jegyzék tanulmányi területenként (ágazatonként) készült.

ÁPOLÓ leszek ösztöndíjprogram

Örömmel értesítjük, hogy az Állami Egészségügyi Ellátó Központ pályázatot hirdetett EFOP-1.10.1-VEKOP-16-2016-0000 1 "Ápoló tanulók részére pályaválasztást támogató ösztöndíjas program" címmel, amely egy kiemelt projekt.

Az ösztöndíjprogramban való részvételre vonatkozó pályázati lehetőség 2017. december 18-án megnyílt.

A pályázati adatlap kitöltésére a https://apololeszek.aeek.hu oldalon, regisztrációt és belépést követően van lehetőség.

Feliratkozás RSS - Egészségügy csatornájára