Egészségügy

A 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyen elért sikerünk

A Magyar Vöröskereszt 2019. szeptember 14-én az Elsősegélynyújtás Világnapján szervezte meg 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyét Zalaegerszegen, melyen iskolánk csapata BRONZ minősítést szerzett.
A csapat tagjai voltak: Pap Viktória, Bab Patrik, Pál Blanka, Gábor Réka és Csaszny Eszter (az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola tanulója). Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Országos Elsősegély-ismereti Versenyen (2019)

Büszkék vagyunk iskolánk csapatára, akik az Országos Elsősegély-ismereti Versenyen döntőjében IV. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak: Pál Blanka, Pap Viktória 11.a osztályos tanulók és Csaszny Eszter a SZTE Gyakorló Gimnázium tanulója.

Felkészítő tanáruk Rózsa Klára volt.

Egyeztetett felvételi jegyzék

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételt nyert 8. osztályos tanulók egyeztetett felvételi jegyzéke.

SkillsHungary 2019 versenyen elért sikerünk

A SkillsHungary program keretében, 2019.03.12-13-án, Budapesten, a Hungexpo területén rendezték meg a 2020-as, Grazban tartandó EuroSkills (a szakmák Európa Bajnoksága) versenyek előválogatóját Ápolás és Gondozás szakmákban. A VI. SkillsHungary döntőjébe az országból összesen 8 fő jutott be. Köztük volt iskolánk 15. Ápoló szakos tanulója, Erdei Anett, aki társaival együtt angol nyelven adott számot szakmai tudásáról.

Az OSZTV-n elért sikereink (2019)

Az Ápoló szakképesítés-ráépülés megszerzésére irányuló, nappali illetve esti munkarendű iskolai rendszerű képzéseken résztvevő tanulók számára idén is megrendezték az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt (OSZTV-t).
A versenyre összesen 133 tanuló regisztrált. Az elődöntő írásbeli feladatait iskolánkból 12 tanuló oldotta meg. Közülük 2 fő Vikorné Belovec Anett és Csapó Dóra jutottak be a 2019.04.04-én, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Honvédkórház Klinikai Demonstrációs Egységben tartott döntőbe, ahol szóbeli és gyakorlati feladatokat kellett megoldaniuk. Csapó Dóra 4., Vikorné Belovec Anett a 6. helyen végzett.

A XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért sikerünk (2019)

Gratulálunk Katona Szalina és Katona Szibilla 13.gymgya osztályos tanulóknak a Nyíregyházán megrendezett XXII. Országos Egészségügyi és Szociális Diákkonferencián elért 3. helyezéshez!
54 versenyző indult a versenyen, a lányok a legjobb dolgozattal jutottak a döntőbe, melynek témája az Időskori táncterápia volt.
Felkészítő tanáruk Barát Judit volt.

8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora

Az alábbiakban letölthető a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsora.

A felvételi jegyzék tanulmányi területenként (ágazatonként) készült.

Feliratkozás RSS - Egészségügy csatornájára