Könnyűipar

Tantárgy felmentési kérelem

Letölthető a tantárgy felmentési kérelem.

PÓTJELENTKEZÉS

Iskolánk szakmai képzéseire nappali és esti tagozaton is a meghosszabbított jelentkezési határidő augusztus 21. (kedd)!

Szakmasztár fesztivál

Iskolánk hat szakképzésben tanuló diákjának volt lehetősége ellátogatni Budapestre a Hungexpo Budapesti Vásárközpontba, ahol megnézhették a Szakmasztár verseny döntőjét és az Euroskills szakmai verseny döntőseinek bemutató standjait.

Szakmák Éjszakája 2018

Osztály-játék

Szeretnénk, ha az általános iskolások is aktívan bekapcsolódnának a Szakmák Éjszakájába, így egy játékra invitálunk mindenkit! A játékban egyetlen feladat lesz, a nyeremény pedig egy igazán kellemes élmény. A játék részeként arra kérünk, hogy

Euroskill versenyen elért sikereink

Előző hétvégén rendezték meg az Euroskill versenyt, Budapesten. Ezt a jelentős szakmai eseményt a "szakmák olimpiájaként" szokták nevezni.
Idén iskolánkat 2 fő 14. ruhaipari technikusi szakos tanulónk képviselte a megmérettetésen, s értek el kimagasló eredményt!
Zeisler Szimonetta 3., míg Túrú Éva 10. helyezést ért el.

Közös kiállítás a Móra Ferenc Múzeumban

"A divat elhalványul, a stílus örök" a szakképzéstől a kreatív iparágakig múzeumi katalizálással - ez volt az elnevezése annak a projektnek, amelyben diákjaink is részt vettek a tanév első félévében. A programot a szegedi Móra Ferenc Múzeum szervezte, és iskolánk 11. 12. 13. évfolyamos divat- és stílustervező, és 14. ruhaipari technikus szakos tanulói vettek részt benne.

A divat elhalványul, a stílus örök

Január 28-án "A divat elhalványul, a stílus örök" címmel nyílik kiállítás a szegedi Móra Ferenc Múzeumban, amelyen diákjaink munkái is láthatóak lesznek.

Feliratkozás RSS - Könnyűipar csatornájára