Részt vettünk a IV. Intenzív Aerobik Napon

A IV. Intenzív Aerobik Napon vettünk részt 2020. március 8-án, ahol a Kisgyerekek is lehetnek nagybetegek alapítvány támogatására gyűjtöttek a szervezők!
Iskolánk diákjai és tanárai közül többen segítségükkel támogatták a nap sikeres lebonyolítását.

Kossuth Zsuzsanna Alapítványi Bál

Az alapítványi bál részletes programjának megtekintéséhez kattintson a cikk címére vagy a További információ linkre.

SZTE Junior Akadémia a KZS-ban

Mit tudsz készíteni, ha csak egy kis cukor, ecet, kakaópor, víz és ételszínezék van otthon? Segítünk: művért!
Finom biztosan nem lesz, de legalább jól össze lehet kenni vele mindent - ezt tudtuk meg a Magyar Imitációs Egyesület önkénteseitől a 2020. január 8-ai SZTE Junior Akadémiai Estek előadásán.

HATÁRTALANUL! Program Együttműködés középiskolák között (2019)

A 2018/2019-es tanévre is sikeresen pályáztunk a szabadkai partneriskolánkkal való utazásra - találkozásra.
A pályázat keretében kölcsönös látogatáson vettünk részt egymás intézményeiben és településén. 21 diák és 3 kísérőtanár 2 éjszakát töltött el Szabadkán, a Szabadkához közeli Tótfaluban illetve Szegeden.
Tartalmas programot szerveztek szabadkai vendéglátóink. Sétáltak a belvárosban, a képtárban megcsodálhatták az ottani művészek alkotásait.

Szakmák éjszakája 2019

2019. április 12-én ismét megrendeztük a Szakmák éjszakáját. Változatos programok közül választhattak az iskolánkba látogató fiatalok. Divatterveket tekinthettek meg, kipróbálhatták a babamasszázst, a csecsemő gondozást, részt vehettek boncoláson. Egészsegügyi méréseket kérhettek, megismerkedhettek a mentősök munkájával, s ha elfáradtak egy gyógyteával és friss salátával frissíthették fel magukat.

Határtalanul! Program Együttműködés szakképző iskolák között (2018)

2017. novemberében megkaptuk az értesítést, hogy a Határtalanul HAT-17-02-2017-00156 iktatószámmal beadott pályázatunk támogatást nyert. A megvalósítás előkészítése zajlik.

A pályázatban partnerünk az Egészségügyi Iskola Szabadkáról (Srednja medicinska škola Subotica). A megvalósítása nehézkesen indult, hiszen már az utazások megfelelő időpontjának megtalálása is nehezen valósult meg.

Oklevélosztó ünnepség (2018)

Divatbemutató végzősök munkáiból

Különleges divatbemutatót tartottak május 13-án, szerdán délután a Hungi Vigadóban.
A Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának végzős divat- és stílustervező növendékei vizsgabemutatóját tartották, ahol az általuk megálmodott ruhákat vonultatták fel a közönség előtt. A diákok 3-3 ruhát készítettek el a hajnal, a japánkert vagy a Hundertwasser témakörben, ezeket lehetett látni a kifutón.

Forrás: www.delmagyar.hu

Feliratkozás RSS - Programok csatornájára